Łukasz Dyguś Fotografia

Fotografia ślubna, rodzinna, motoryzacyjna, Tychy, Katowice, Bielsko-Biała, Śląsk

Ela & Konrad – Wesele Bieruń, Sesja na Czantorii oraz przy wodospadzie Wisła czarne.

 

ela & konrad – ślub w Parafii św. Bartłomieja w Bieruniu Starym, wesele w karczmie kubana, Sesja na Czantorii oraz przy wodospadzie Wisła czarne.

Ela i Konrad pobrali się pod koniec października, drugi raz w krótkim odstępie czasu miałem okazję fotografować w Parafii św. Bartłomieja w Bieruniu Starym. Po ceremonii kościelnej razem z ślubnym orszakiem wybrałem się do Karczmy Kuban w Goczałkowicach-Zdrój, gdzie dalej imprezę weselną poprowadził DJ SZANOWNYNajśmieszniejszą rzeczą jako zanotowałem podczas podpisywania umowy to informacja o tym że Konrad nie lubi zdjęć a jak zobaczycie poniżej praktycznie na każdym zdjęciu ukazuje nam piękne uśmiechy, to chyba była magia dnia wesela.

 SERDECZNIE ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA PONIŻSZEJ Zapowiedzi pełnej galerii ślubnej.

Plener ślubny w górach okazał się strzałem w dziesiątkę, udało nam się trafić na “piękną pogodę”. Wyruszając z Tychów przy ok. 9 stopniach i zachmurzonym niebie, po drodze mijając ogromne mgły w końcu dotarliśmy do celu naszej podróży gdzie przywitało nas piękne słoneczko i przystępna jak na tą porę roku temperatura. Na szczyt wybraliśmy się wyciągiem gdzie naszym oczom ukazało się piękne “morze mleka”.

Pełna relacja dostępna jest po uzyskaniu hasła od Eli i Konrada  Klik

Next Post

Previous Post

© 2021 Łukasz Dyguś Fotografia

Theme by Anders Norén