Fotograficzne podsumowanie 2019 roku | Łukasz Dyguś Fotografia

W związku z nadchodzącym końcem roku zapraszam Was na podsumowanie fotografii ślubnej w moim wykonaniu! 

2019 rok był dla mnie bardzo wymagającym rokiem, pełnym dużych zmian zarówno w życiu prywatnym jak i tym firmowym.

Fotograficzne podsumowanie 2019 roku | Łukasz Dyguś Fotografia 1

Zaczynając od zmian w życiu prywatnym, chciałbym przedstawić Wam swoją Córeczkę Hanię, która urodziła się w listopadzie tego roku oraz Moją piękną żonkę Dominikę, która przez cały sezon bardzo mocno mnie wspierała!

Dotychczasowy rok był najbardziej pracowitym rokiem w mojej karierze fotografa ślubnego. Chciałbym Wam podziękować za ten rok, za zaufanie, którym mnie obdarzyliście – to dzięki Wam zwiedzam nowe piękne miejsca, które zapierają dech w piersiach i zachęcają do ponownych wizyt! Cieszę się że z roku na rok ta praca sprawia mi coraz większą przyjemność.

Poniższe podsumowanie roku postanowiłem ułożyć inaczej niż ostatnim razem. Będzie to podsumowanie w formie normalnego reportażu ślubnego. Podczas przebierania zdjęć, miałem okazję przypomnieć sobie wszystkie reportaże, sesje plenerowe, moje głupie żarty i Wasze wspaniałe uśmiechy, które mi towarzyszyły. Głupio się przyznać, ale dzięki Wam podczas Waszych ślubów uroniłem nie jedną łezkę, którą skrzętnie jukrywałem za swoim aparatem, ciesząc się po cichu Waszym szczęściem.

Koniec paplania, zapraszam Was serdecznie do ślubnego podsumowania 2019 roku w wydaniu Łukasz Dyguś Fotografia!

Podsumowanie – Sesja narzeczeńska 

Reportaż ślubny

Dodaj komentarz