Judyta i Marcina | Ślub w parafii Św. Jana Chrzciciela w Tychach

Judyta i Marcina | Ślub w parafii Św. Jana Chrzciciela w Tychach, zabawa weselna w hotelu Arena, sesja ślubna w Ogrodach Kapias.

Judytę i Marcina mieliśmy okazję razem z moją Żoną Dominiką poznać na naszych własnych naukach przedmałżeńskich, które miały miejsce w mojej rodzinnej parafii Św. Jana Chrzciciela w Tychach, los chciał że trafiliśmy do jednej grupy.

Od samego początku mogę powiedzieć że trafiła mi się świetna para z którą można się pośmiać, wyluzować i miło spędzić czas, praca z Wami J & M to była czysta przyjemność co zaowocowało pięknymi  zdjęciami.
Zabawę weselną w hotelu Arena świetnie prowadzili Simon m & Master, goście bawili się przednio, zresztą ja też bo nie raz zostałem pozytywnie zaskoczony przez chłopaków.

Na plener ślubny wybraliśmy się na godzinę przed zachodem słońca do Ogrodów Kapias. Jeśli zastanawiacie się kiedy wykonać sesję ślubną to już Wam odpowiadam. Najlepiej wybrać się na nią w “złotej godzinie”, gdy światło jest delikatne i pięknie oświetla Moich nowożeńców. Judyta na swój ślub wybrała piękną sukienkę “Sophie” z firmy Me.Love, która w połączeniu z pięknym wiankiem sprawiła że plener ślubny nacechowany był stylem boho.

Zapraszam do relacji !