Cześć! Jestem Łukasz,

pochodzę z Tychów. Jako fotograf pracuję głównie w południowej części Polski, jednak kocham podróże i podejmę się każdego wyzwania. Uwielbiam fotografować, szczególnie ludzi. Dlatego fotografia stała się moją pasją oraz pracą. Przygodę fotograficzną zacząłem w 2011 roku. Zaczynałem od imprez 18 stkowych w Tychach, z czasem chwilowa zajawka zmieniła się w piękną pasję,dzięki której każdego roku mogę poznawać wspaniałych ludzi oraz uczestniczyć, a zarazem dokumentować ich najwspanialsze chwile życia. Według mnie najważniejszymi składowymi każdej imprezy są emocje, uczucia oraz ludzie. To one tworzą historię Waszego dnia.

Jako fotograf ślubny mam przyjemność opowiedzieć dzień Waszego ślubu od początku do końca poprzez zdjęcia. Fotografuję bez wpływów, swobodnie, surowo, a zarazem subtelnie. Dokumentuję Wasz dzień, jestem w tym dniu z Wami i będę opowiadał o Was. Staram się, aby zdjęcia ślubne, które wychodzą spod mojej ręki, były żywe, pełne radości oraz miłości !

Prywatnie

  • od urodzenia uwielbiam motoryzację,
  • od ok 18 lat jestem fanem f1 i oglądam praktycznie każdy wyścig,
  • z dniem 2 czerca 2018 roku stałem się szczęśliwym mężem,
  • ponad rok później stałem się jeszcze szczęśliwszym tatą.

O mnie 1

Opinie

Myśle że najlepszym opisem moich usług będzie opinia zadowolonego klienta… 😉

O mnie 2

Serdecznie polecam Łukasza za jego profesjonalizm i fachowe podejście do reportażu, wykreowania o opowiedzenia naszej historii.
Wybór był oczywisty! Piękne kadry, cudownie uchwycone chwile, świetna współpraca i bardzo dobry kontakt, również i prywatnie :).
Jego pełne zaangażowanie pozwoliło stworzyć pamiątkę na lata !

ADAM & DAGMARA
04.06.2021

O mnie 3

Łukasz to profesjonalista a współpraca z nim to czysta przyjemność. Przeprowadziliśmy wspólnie sesję narzeczeńską, reportaż z jednego z najważniejszych dni w naszym życiu a efekty powaliły nas na kolana!!!
Na uwagę zasługuje mnóstwo zalet, ale to co chcielibyśmy podkreślić to fakt, że towarzyszenie Łukasza zarówno w przygotowaniach, ślubie oraz weselu było naturalne, nie czuliśmy się spięci a wręcz przeciwnie nawet jeśli pojawiał się stres dzięki poczuciu humoru szybko się zatracał.
Sesja ślubna była czasem świetnej zabawy – ogółem nie zamienilibyśmy na nikogo innego! Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą pamiątkę i ogrom niezapomnianych emocji towarzyszących przy oglądaniu zdjęć! 🙂

MARTA & PAWEŁ
26.06.2021

O mnie 4

Łukasz to profesjonalista a współpraca z nim to czysta przyjemność. Człowiek z pasją! Zyskuje dużą sympatią w pracy, bardzo łatwo było nam nawiązać z nim kontakt, a nasi goście również czuli się w jego obecności komfortowo. Uchwycił wszystkie ważne dla nas momenty, przy czym sam był niezauważalny. A same zdjęcia są wykonane na bardzo wysokim poziomie. Z całego serca każdemu życzę tego szczęścia jakim jest obecność Łukasza jako fotografa na ślubie i weselu! ❤️

BEATA & MICHAŁ
10.07.2021

O mnie 5

Zdjęcia są przepiękne ❤️ Dziękujemy za tak super zabawę na plenerze, za dobre słowo w najważniejszym dla nas dniu i za atmosferę jaką stworzyłeś. Jeśli zależy ci na otwartości, prawdziwym i szczerym uśmiechu na zdjęciach mogę szczerze Cię polecić.

ALEKSANDRA & KRZYSZTOF
28.08.2021

O mnie 6

Przepiękne zdjęcia i fantastyczna współpraca! Jesteśmy pod wrażeniem zdjęć ślubnych wykonanych przez Łukasza – szczególnie sesja plenerowa wyszła lepiej niż się spodziewaliśmy, a trzeba przyznać, że niełatwi z nas modele 🙂
Łukasz świetnie rozładowuje stresującą atmosferę, profesjonalnie doradza i angażuje się w wykonanie swojej pracy jak najlepiej 🙂
Z czystym sumieniem polecam ogromnie i mam nadzieje, że nie jest to ostatnia sesja na jakiej się spotkaliśmy 🙂

ANETA & ADRIAN
05.09.2020

Poznajmy się bliżej

Napiszcie do mnie i opowiedzcie o wszystkim, co dla Was ważne. Wspólnie dopasujemy ofertę zdjęć ślubnych do Waszych potrzeb.