Reportaż ślubny Opole, Złoty Kłos | Małgorzata & Grzegorz 27.07.2019

Z Małgorzatą i Grzegorzem spotkaliśmy się pierwszy raz poprzez Skype’a, odległość jaka nas dzieliła (Opole vs Tychy) uniemożliwiła nam naturalne spotkanie, ale i tak było wesoło.

Cały ten piękny dzień jako fotograf ślubny spędziłem w okolicach Opola. Dojazd z Tychów prowadził nas pięknymi, równymi i szerokimi drogami z fajnymi widokami. Uwielbiam jeździć samochodem i z wielką chęcią ponownie odwiedzę Opole ponownie!

Przygotowania przebiegły nam nadzwyczaj płynnie. Grzegorz tak samo jak podczas rozmowy na Skype non stop obdarzał nas pięknymi uśmiechami i dużą dawką pozytywnego nastroju! Piękna zieleń otaczała dom rodziców Grzegorza, pogoda również nam dopisała, więc przygotowania wykonaliśmy niestandardowo na dworze. Następnie udaliśmy się do Małgorzaty, gdzie równie miło i sympatycznie spędziliśmy resztę czasu podczas szybkich przygotowań oraz oczekiwania na Grzegorza.

Małgorzata i Grzegorz wzięli ślub w Parafii św. Jacka w Opolu, a na salę weselną udaliśmy się do Restauracji Złoty Kłos. Dodam tylko, że pierwszy raz widziałem wykorzystanie słonecznika jako bukietu ślubnego oraz dekoracji na sali weselnej. Słonecznikowy bukiet oraz dekoracje całkowicie urzekły moje serce, uwielbiam takie proste i piękne rozwiązania!