Złoty Groń Istebna | Jola & Dawid

Z Jolą i Dawidem od początku miałem dobry kontakt, po samej treści pierwszego maila wiedziałem, że trafiłem na świetną parę! 
Pierwszy raz spotkaliśmy się prawie rok temu, a dokładniej między świętami a Nowym Rokiem i od tamtego czasu po dzień dzisiejszy mamy bardzo dobry kontakt i dużo śmiechu (nawet 2h temu dostałem od Joli pare gifów, swoją drogą Jola to mistrzyni gifów – serdecznie pozdrowienia dla Ciebie! :))

Czas na flashback z przebiegu tego świetnego wesela. Zaczeliśmy od przygotowań u Dawida w Ustroniu, następnie udaliśmy się do Koniakowa do Joli. Jola & Dawid zdecydowali się powiedzieć sakramentalne “tak” w Kościele pw. św. Bartłomieja w Koniakowie, skąd w parę minut dotarliśmy do pięknego hotelu Złoty Groń w Istebnej. Hotel położony jest na pięknym wzgórzu, co odpowiednio wykorzystaliśmy podczas krótkiej sesji zdjęciowej w dniu ślubu. Bycie fotografem ślubnym wśród tak wspaniałych ludzi to czysta przyjemność, a “dniówka” zleciała mi błyskawicznie, czego efekty możecie zobaczyć poniżej. 

Parę tygodni po ślubie  wybraliśmy się na plener ślubny na Czantorię, gdzie dzięki uprzejmości około 300 osób, udało nam się wejść na początek kolejki do zakupu biletów oraz ominąć kolejkę do wyjazdu na górę. Potem było już z górki  i w wesołej atmosferze zrobiliśmy swoje – były noski noski, scena z Tytanika i duża ilość solidnych przytulasów!